Pro další dotazy nás neváhejte kontaktovat
KONTAKT

 

REMAX Pisek

 • Je na začátku nějaké vstupní školení?

  REMAX jako největší realitní společnost na světě velmi důkladně připravuje začínající realitní makléře na svůj vstup na realitní trh. Každého začínajícího makléře tak čeká celý soubor školení zakončený závěrečnou zkouškou a certifikací. Toto vstupní školení je povinné!

 • Můžu pracovat jako realitní makléř pouze na částečný úvazek?

  ANO, jednou z výhod práce realitního makléře je ta, že si plánujete svůj čas sami a pokud například pronajímáte vlastní nemovitosti nebo jste žena na rodičovské dovolené, či máte důchod a máte nějaký pevný příjem, ke kterému si chcete přivydělat, je to ideální spojení.

 • Co všechno je vlastně náplní práce realitního makléře?

  Hlavní náplní práce realitního makléře je zprostředkování prodeje nemovitosti mezi prodávajícím a kupujícím od vyhledání nemovitosti, vyhledání kupujícího, zajištění všech inzercí, prohlídek nemovitosti, smluv až po předání nemovitosti kupujícímu. Je velký záběr činností a dovedností! Pokud budete mít zájem o práci realitního makléře a zajímají vás reality v Písku, neváhejte nás kontaktovat!

 • Jaký budu mít jako makléř plat?

  Realitní makléři v ČR jsou obvykle placeni z provizí z prodaných nebo pronajatých nemovitostí. Jde o formu podnikání na ŽL a spolupráce s realitní kanceláří a značkou, kterou zastupují. Každá kancelář pak nabízí „svým“ makléřům různé služby, zázemí a také výši provize. Pokud Vás zajímají reality v Písku a okolí a zajímáte se o obor realit, zavolejte nám a domluvte si osobní schůzku! 

 • Co potřebuji pro start na pozici realitního makléře?

  Pro pozici realitního makléře u společnosti REMAX potřebujete Živnostenský list, mobilní telefon, vlastní PC (nejlépe notebook) a nejlépe vlastní auto. Start není určitě jednoduchý...jedná se o začátek nového podnikání v oboru, kde je velká konkurence a velká spousta oborů...pokud ale chcete prorazit v tomto segmentu, máte u REMAXu nejlepší podmínky pro Váš START! Špičkový systém školení, podporu kanceláře, spousta výhod v rámci skupiny REMAX, velké provize a také velikost a sílu značky, pod kterou budete pracovat. Pokud Vás zajímají reality v Písku a okolí, určitě nás kontaktujte!

  REMAX je největší realitní kancelář na světě a prodává nejvíce realit na světě!

 • Můžu pracovat na mateřské dovolené jako realitní makléřka?

  Jednou z nesporných výhod práce realitního makléře je vlastní organizace času! Pokud jako žena na mateřské dovolené budete mít pocit, že potřebujete pracovat, můžete si domluvit občas hlídání, můžete přijet autem na schůzku nebo prohlídku nemovitosti, máte možnost pracovat třeba večer u počítače, baví Vás práce s klienty a máte spoustu kamarádek, které zrovna prodávají byt nebo chalupu, je to pro Vás výjimečná příležitost pracovat v realitách v Písku a okolí!  

 • Jsem již v důchodu, ale doma se nudím, můžu pracovat jako realitní makléř?

  I aktivní důchodci se můžou aktivně zapojit do práce realitního makléře pro naší kancelář. Využijte svých životních zkušeností, svého seznamu známých a kamarádů a začněte podnikat s Remaxem. Nikdy není pozdě začít. Pokud jste aktivní řidiči a umíte základy na počítači, máte zkušenosti s prodejem a chcete to zkusit....určitě zavolejte!

 • Chtěl bych také jezdit novým autem s logem REMAX!

  Díky výborné spolupráci centrály REMAX a leasingových společností můžete po 6-ti měsících v systému a splnění několika dalších podmínek jezdit novými vozy Škoda nebo VW za velmi výhodných podmínek na operativní leasing! Pracovat v realitách v Písku a jezdit krásným novým vozem...pokud Vás tato nabídka oslovila, určitě nás kontaktujte a další podrobnosti Vám rádi sdělíme v naší kanceláři.